Обладнання в ЛОР-діагностиці та хірургії

  • Ендоскопічна система Stryker (США)
Ендоскопічна система Stryker (США)

Stryker – одна з провідних світових компаній в області медичних інноваційних технологій, що прагне поліпшити якість медичної допомоги. Платформа візуалізації Stryker дозволяє розрізняти анатомію по всіх мінімально інвазивних процедурах, забезпечуючи при цьому простий, але персоналізований досвід. Інновації та сталий розвиток в області передових технологій обробки зображень дозволяють побачити і зробити більше.

Мобільна ендоскопічна система Stryker Video Endoscopy Tower – універсальна медична робоча відео-станція для відображення, обробки, аналізу та зберігання відеоданих і зображень досліджуваних пазух, порожнин, м'язів, тканин, суглобів тощо. Завдяки камері високої чіткості, що свого часу зробила революцію в малоінвазивній хірургії, ця платформа забезпечує неперевершену роздільну здатність, яскравість і оптичну глибину. А HD-монітор з плоским екраном в поєднанні з пристроєм захоплення зображення допомагають оператору швидше проаналізувати проблему та знайти способи її розв’язання.

  • Ендоскопічна система KARL STORZ (Німеччина)
Ендоскопічна система KARL STORZ (Німеччина)

Німецькі ендоскопічні стійки KARL STORZ використовують найбільш провідні клініки багатьох країн. Продукція цієї марки – це концепція операційної для малоінвазивної хірургії. Операційна, що була мрією, стала реальністю: повна інтеграція, центральний контроль та управління, оптимальні як для операцій, так і для діагностичних процедур.

KARL STORZ є піонером в області ендоскопічної візуалізації, включаючи таке досягнення, як перша в світі ендоскопічна камера FULL HD. Вдосконалені сенсорні технології з більш високою роздільною здатністю, інновації в технології дисплеїв і високопотужна електроніка обробки зображень забезпечують постійну модернізацію.

Окрім висококласних відеокамер для жорсткої та гнучкої ендоскопії, асортимент продукції KARL STORZ включає в себе мобільні рішення «все в одному» для медицини, з інтегрованим світлодіодним джерелом світла, моніторами зі світлодіодним підсвічуванням і блоком документування.

Спектр виробів в області освітлення охоплює високопотужні ксенонові, сучасні світлодіодні, а також мобільні джерела світла.

  • Операційний мікроскоп Leica (Швейцарія)
Операційний мікроскоп Leica (Швейцарія)

Сучасні отохірургічні втручання включають щадні методи з максимальним збереженням здорових тканин і структур. Таке стало можливим з використанням операційних мікроскопів Leica (Швейцарія). Багаторазове збільшення та бінокулярний зір дозволяють скоротити операційну травму, виконати адекватний обсяг втручань.

Неймовірний контраст, яскравість, чіткість, роздільна здатність, кольоропередача і точність є характерними рисами операційних мікроскопів Leica. Розроблений і виготовлений з використанням кращих матеріалів та високих стандартів якості, мікроскоп преміум-класу Leica створений для високонадійної тривалої служби.

  • Електрохірургічний апарат COBLATOR II
Електрохірургічний апарат COBLATOR II

Coblator II – холодноплазменний біполярний апарат, що дозволяє виконувати широкий спектр ЛОР-операцій при температурі 50-55°С.

В основі апарату лежить принцип кобляції (Coblation – Cold ablation) – методики, що дозволяє проводити прецизійне видалення (руйнування) або розсічення тканин людини при температурі до 55°С за допомогою вузькофокусованої (50-100 мкм) хмари натрієвої плазми, яка формується на робочій поверхні електрода в середовищі NaCl (ізотонічний фізіологічний розчин). Напруженість хмари плазми достатня для миттєвого розщеплення різних типів м'яких тканин і хряща. У той же час, за межами активної зони температура не перевищує нормальну. Технологія кобляції розроблена фахівцями відомої американської компанії ArthroCare Corp.

Апарат дозволяє здійснювати абляцію, резекцію та коагуляцію тканин за допомогою широкого асортименту спеціальних електродів. Coblator II застосовується для виконання таких операцій: тонзилектомія, тонзилотомія, аденотомія, пластика язичка та м'якого піднебіння (лікування хропіння), вазотомія, видалення новоутворень, операції на гортані.

Унікальна дія холодної плазми дозволяє розсікати або видаляти тканини з найкоротшими термінами післяопераційного загоєння та мінімальною болісністю для пацієнта. Вплив при температурі 45-55°С забезпечує обережну роботу з тканинами, що оперуються, за рахунок чого досягаються низький рівень больових відчуттів, мінімальна крововтрата та якісний гемостаз без опіку тканин, мінімальні рубцеві зміни.

  • Шейвер Риноскопічний

Шейвер (мікродебрідер) – це спеціальний інструмент зі змінними ріжучими насадками для операцій в порожнині носа та носоглотки (аденоїди, поліпи, новоутворення). Ріжуча насадка являє собою порожню трубку з лезом на кінці, що обертається в захисному кожусі з невеликим отвором на кінці для захоплення та зрізання тканин. Ця конструктивна особливість дозволяє здійснювати щадне і вибіркове видалення патологічних тканин без пошкодження інтактних (здорових) ділянок тканин – наприклад, видалення кісти верхньощелепної пазухи та інших новоутворень пазух. Постійне відсмоктування через внутрішню порожнину ріжучої насадки забезпечує безперервну евакуацію крові та тканин. Використання шейвера дозволяє виконувати багато процедур функціональної хірургії носа та носоглотки при більш щадному впливі на тканини пацієнта, скорочує час операції, зменшує травматичність.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Маніпуляції

Блокади у нижні носові раковині 660
Видалення стороннього тіла вуха 1180
Видалення стороннього тіла глотки і гортані 2000
Видалення стороннього тіла носа 1180
Видалення тампонів порожнини носа 660
Вливання лікарськиї речовин у гортань 660
Догляд за післяопераційними ранами 420
Ендоскопія ЛОР-органів 800
Задня тампонада носа 3300
Зняття швів (4 шва) 330
Зняття швів (більше 10 швів) 530
Зняття швів (до 10 швів) 580
Накладання швів (1-3 шва) 750
Накладання швів (більше 4 швів) 1080
Парацентез барабанної перетинки 1320
Передня тампонада носа 1320
Продування слухових труб по Політцеру 400
Промивання зовнішніх слухових проводів (1 вухо) 660
Промивання лакун мигдаликів (1 процедура) 460
Промивання порожнини носа по Проетцу 600
Проста перев'язка 530
Пункція верхньощелепної пазухи 1720
Розведення країв паратонзилярного абсцесу 660
Розкриття абсцесу (гематоми) перегородки носа 1780
Розкриття абсцесу, фурункула носа, вуха 1320
Розкриття паратонзилярного абсцесу 2640
Складна перев'язка 800
Туалет вуха 260
Туалет носа 260
Хемокаустика (протікання судин, гранул) 780
Паратонзилярна ін'єкція 530
Шинування зовнішнього носу 0
ПХО ран носа/вуха 4000
Зняття швів 460
Пункція барабанної перетинки 660
Катетеризація слухової труби 660
Пункція верхньощелепної пазухи з встановленням дренажної трубки 2000
Пункція верхньощелепної пазухи з введенням лікарських розчинів 660
Розкриття гематоми вуха 2000
Хемокаустика слизової оболонки носа при носовій кровотечі 780
Введення турунд з лікарськими засобами у слуховий прохід 260
Аплікаційна лідокаїн-адреналізація слизової оболонки носа 260
Змащування слизової ротоглотки лікарськими засобами 200
Ішемізація слизової оболонки носових раковин 200
Анестезія аплікаційна 130
Анестезія інфільтраційна 330
Видалення папіломи м’якого піднебіння 0

Консультативні послуги

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон